Hover to zoom
Bristol Grey Granite
SKU: UK-0014
£349.65
Deal ends in: 04:32:15
Great Summer Offers:
Up to 30% off on bulk orders
Free delivery on orders over £500
No cost EMI starting from £0.00/month
In Stock
88 available
Sold by Marblecraft UK LTD
Free delivery available
30-day return policy
1 Year Warranty
Secure payment options
Product Specifications
| Category | Slate |
|---|---|
| Material | Slate |
| Finish | Leathered |
| Color | White |
| Dimensions | 244.00 × 135.00 × 2.00 cm |
| Thickness | 40mm |
| Weight | 64.00 kg |
| Country of Origin | United Kingdom |
About this product
Premium Bristol Grey Granite sourced from the finest quarries in the United Kingdom. Perfect for residential and commercial projects. High quality and durability guaranteed.